Polska Kancelaria Odszkodowawcza

35-310RzeszówRejtana 10 pok. 303 Przychodnia RENAPodkarpackie798997798

-

Finanse i ubezpieczenia / Odszkodowania

Polska Kancelaria Odszkodowawcza

35-310 Rzeszów, Rejtana 10 pok. 303 Przychodnia RENA

798 997... 798więcej

Twoja lokalizacja

zmień lokalizację

   

  • Street View
  • Mapa

Opis działalności

Polska Kancelaria Odszkodowawcza oferuje profesjonalną i kompleksową pomoc w uzyskaniu należnego odszkodowania, zadośćuczynienia oraz renty osobom poszkodowanym w wypadkach drogowych (kierowcom, pasażerom, pieszym, rowerzystom, motocyklistom) zaistniałych na terenie Polski, jak również za granicą kraju na terenie całej Unii Europejskiej, a także w wypadkach w pracy, wypadkach w rolnictwie oraz innych nieszczęśliwych wypadkach losowych np. upadki na śliskiej lub uszkodzonej nawierzchni, wypadkach na skutek niesprawnych urządzeń.

W przypadku śmierci poszkodowanego pomagamy uzyskać odszkodowanie dla członków rodziny zmarłego, rentę alimentacyjną, zwrot kosztów pogrzebu niezależnie od odszkodowania uzyskanego z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

Głównym profilem działalności kancelarii jest reprezentowanie naszych Klientów w postępowaniu przed towarzystwami ubezpieczeniowymi w sprawach o wypłatę należnego odszkodowania po doznanej szkodzie. W zakresie likwidacji szkód współpracujemy z najlepszymi specjalistami w swoich dziedzinach. Ich specjalistyczna wiedza i właściwe oszacowanie szkody stanowi podstawę dochodzenia najwyższego możliwego odszkodowania od firmy ubezpieczeniowej.

Kancelaria dochodzi wszystkich roszczeń pozostających w związku ze zdarzeniem, równolegle do roszczenia z tytułu utraty zdrowia, uzyskujemy również roszczenia tytułem utraconego dochodu, zwrotu kosztów leczenia oraz zwrotu kosztów dojazdu. Świadczymy profesjonalną pomoc na etapie przed sądowym, sądowym i egzekucyjnym.

Kancelaria nie pobiera żadnych wstępnych opłat i zaliczek w toku postępowania przed ubezpieczycielem, nie pobiera również żadnych ukrytych opłat administracyjnych za prowadzenie sprawy. Wynagrodzenie kancelarii stanowi jedynie prowizja od uzyskanego dla osoby poszkodowanej odszkodowania.

Zapewniamy, że każda ze spraw jest traktowana przez nas indywidualnie i priorytetowo, a każdy nasz Klient jest tym najważniejszym.

Naszym atutem są jasne zasady współpracy oraz niska cena świadczonych usług przy ich bardzo wysokiej jakości.

2

 

Kontakt

35-310 Rzeszów,
Rejtana 10 pok. 303 Przychodnia RENA

798 997... 798więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych jest NNV AG i Ogłoszeniodawca.
Twoje uprawnienia.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok

www: polskieodszkodowania.pl


Godziny otwarcia: już zamknięte

  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Czw
  • Pt
  • So
  • Nd